İçeriğe geç

ABC İlkyardım Eğitim Merkezi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Özel
ABC İlkyardım Eğitim Merkezi
T.C. Sağlık Bakanlığı
Özel ABC İlkyardım Eğitim Merkezi
abc-ilkyardim-egitimi-once_insan
ABC ESA AKADEMİ

Neden Bu Hizmetleri Almalıyım?

HAMİLELİK – DOĞUM – BEBEK BAKIMI EĞİTİMLERİMİZE KATILMANIN AVANTAJLARI
1- Doğuma hazırlanan anne – baba adayları olarak bu biricik sürece yatırım yapmanız hem sizin hem de bebeğinizin daha zeki olmasını sağlar ve bebeğinizle güvenli bağlanmanızın temelleri atılır.
2- Bebek bakımı, emzirme, uyku düzeni, beslenme, masaj, banyo vb gibi önemli becerileri kurumsal bir çatı altında temiz, ferah ve güleryüzlü bir ortamda uygulamalı olarak öğrenmiş olursunuz.
3- Hamilelik ve doğum süreci hakkında doğru bilinen yanlışları farkedip en son bilimsel bilgiler ışığında gerekli olan tüm detayları öğrenmiş olursunuz.
4- Diğer anne – baba adaylarıyla tanışarak empati ve bağlılık duygularınızı güçlendirir, deneyim paylaşımı ve güçlü bir destek ağına sahip olursunuz.
5- Bebeğinizi beklediğiniz bu heyecanlı süreçte stresi yönetme becerileri edinizrsiniz.
6- Özetle bebeğiniz ve siz aile olarak hayata 1 – 0 önde başlarsınız..

NEDEN ABC ESA AKADEMİ’yi SEÇMELİSİNİZ ?
1- GÜVENİLİR BİLGİ ve UZMANLIK: Hamilelik, doğum, bebek bakımı ve emzirme programlarımız, alanında uzman ve deneyimli ebeler, kadın doğum uzmanları ve psikolojik danışmanlar tarafından hazırlanmıştır.
2- ESNEKLİK: Farklı ihtiyaç ve tercihlerinize uygun çeşitli eğitim programları sunar. Katılımcılar kendi ihtiyaçlarına uygun olan programı seçebilirler.
3- ÖZEL İNDİRİM ve TEŞVİKLER: Katılımcılara özel indirimler, teşvikler, hediye paketleri sunabilir.
4- ERİŞİM KOLAYLIĞI: Çevrimiçi ve hibrit eğitimler sunarak coğrafi konum veya zaman kısıtlamAsı olan anne – baba adaylarına ayrıcalıklı deneyimler sunar.

ABC İlkyardım Eğitim Merkezi

bebeğim için değer...